Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

ARiMR
 
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Biuro Powiatu Kołobrzeskiego
ul. Kołobrzeska 14
78-123 Siemyśl
tel. 94 35 48 572


Godziny otwarcia Biura:
poniedziałek – piątek  7:30-15:30Drukuj

WIĘCEJ

 
Drukuj

ROLNICY ZŁOŻYLI JUŻ PONAD 200 TYS. E-WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE

     W tym roku rolnicy drugi raz składają wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus. W niespełna miesiąc Agencja otrzymała ich już ponad 200 tys. z tego w powiecie kołobrzeskim 483 wnioski. W aplikacji wprowadzono szereg ułatwień i podpowiedzi, przez co stała się ona bardziej przyjazna dla użytkowników.

Więcej…
 
Drukuj

WNIOSKI O POMOC NA INWESTYCJE 


     Od 29 marca do 27 maja 2019 r. rolnicy mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" związane z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B) czy produkcją bydła mięsnego (obszar C).

Więcej…
 
Drukuj

ARIMR PRZYPOMINA: WYPALANIE TRAW GROZI UTRATĄ DOPŁAT


     Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się sezon na wypalanie traw na łąkach i nieużytkach rolnych. Jest to proceder, który w znacznym stopniu obniża wartość plonów, jest zabójczy dla przyrody i niebezpieczny dla człowieka.

Więcej…
 
Drukuj

eWniosekPlus OD 15 MARCA


   Od piątku, 15 marca br., ARiMR rozpoczęła przyjmowanie wniosków w aplikacji eWniosekPlus przez Internet. Rolnicy, którzy nie mają dostępu do Internetu, mogą skorzystać ze stanowisk komputerowych w biurach powiatowych ARiMR oraz pomocy pracowników Agencji.

Więcej…
 
Drukuj

POMOC DLA ZAKŁADAJĄCYCH KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH
 

     Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR w Siemyślu przygotowało informacje dla osób zakładających koła gospodyń wiejskich.

INFORMACJA - CZ. I
INFORMACJA - CZ. II

 

 
Drukuj


DOPŁATY Z TYTUŁU ZUŻYTEGO DO SIEWU LUB SADZENIA MATERIAŁU SIEWNEGO KATEGORII ELITARNY LUB KWALIFIKOWANY


     W terminie od dnia 15.01.2019 r. do dnia 25.06.2019 r. Agencja prowadzi nabór wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.
      Wnioski należy składać do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siemyślu, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta rolnego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4