Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Drukuj

JUBILEUSZ KLUBU SENIORA W SIEMYŚLU


    19 maja 2017 r. Klub Seniora „Złota Jesień”, działający w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu, świętował Jubileusz 10-lecia działalności.

    W radosnej i zarazem wzruszającej uroczystości udział wzięli, oprócz szanownych seniorów z terenu Gminy Siemyśl, także członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami” z Rymania oraz członkowie Klubu Seniora „Złoty Wiek” z Gościna. Wspólne spotkania klubów stały się już tradycją.
    W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele nasze gminy: Pan Marek Dołkowski – Wójt Gminy Siemyśl oraz Pan Krzysztof Pełechaty – Sekretarz Gminy Siemyśl. Swoją obecnością na jubileuszu zaszczycili: Wójt Gminy Rymań Pan Mirosław Terlecki oraz Burmistrz Gościna Pan Marian Sieradzki wraz z małżonką. Ponadto na uroczystość przybyła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rymaniu Pani Aldona Więcek, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gościnie Pani Anna Stasiewicz oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej  w Charzynie Pani Krystyna Pokrywczyńska
    Gratulacje i życzenia wieńczące 10-lecie działalności Klubu Seniora „Złota Jesień” przekazała jubilatom założycielka klubu Pani Teresa Lembryk – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu oraz zaproszeni goście.
    Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Siemyślu przygotowali prezentację multimedialną przedstawiającą działalność Klubu Seniora „Złota Jesień" w Siemyślu na przestrzeni ostatnich 10 lat. Ponadto Pani Apolonia Sudnikowicz członek Klubu Seniora „Złota Jesień” w Siemyślu przedstawiła sprawozdanie z działalności Klubu. Po odczytaniu sprawozdania wszyscy obecni na uroczystości chwycili się za ręce i odśpiewali piosenkę „...trzymajmy się, bo takie chwile już nie wrócą…”.
    Po części oficjalnej uroczystości wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do stołów na poczęstunek, a następnie do wspólnej zabawy. Tańcom nie było końca. Okazało się, że seniorzy mają wiele temperamentu oraz sił i zapału do zabawy.

    Członkom Klubu Seniora „Złota jesień” w Siemyślu życzymy kolejnych wspaniałych lat w zdrowiu, niegasnącym zapale i aktywności społecznej.

(GL)