Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Drukuj

PUNKT INFORMACYJNY ARIMR INFORMUJE...

 

●  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła specjalny formularz umożliwiający beneficjentom zadanie pytania na temat programów wsparcia oferowanych przez ARiMR. Zaletą formularza jest jego przejrzysta konstrukcja. Zadawane pytania trafią bezpośrednio do ekspertów ARiMR. To zdecydowanie skróci czas oczekiwania na odpowiedź.
To już kolejne udogodnienie, dzięki któremu rolnicy i inni beneficjenci mogą uzyskiwać w ARiMR informacje. Dostępne są one na portalu www.arimr.gov.pl, w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR i poprzez bezpłatną infolinię 800 30 00 84.

    

●  Państwo dopłaci do składek na ubezpieczenia upraw rolniczych i zwierząt gospodarskich. Producenci rolni otrzymają z budżetu państwa 65 proc. dopłaty do składki na ubezpieczenie upraw rolnych oraz zwierząt gospodarskich.  Szczegółowe informacje o takich ubezpieczeniach w 2017 roku: http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/panstwo-doplaci-do-skladek-na-ubezpieczenia-upraw-rolniczych-i-zwierzat-gospodarskich.html .


Grażyna Chrzanowska
Kołobrzeskie Biuro Powiatowe ARiMR w Siemyślu

źródło: armir.gov.pl