Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

Przegląd twórczości nieprofesjonalnej


Wójt Gminy Siemyśl oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie zapraszają mieszkańców gminy Siemyśl do wzięcia udziału w I GMINNYM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI NIEPROFESJONALNEJ w następujących kategoriach plastycznych:

- malarstwo we wszystkich technikach;

- rzeźba, drzeworyt;

- tkanina artystyczna;

- witraże, malowane szkło;

- haft, koronkarstwo artystyczne.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są w świetlicach wiejskich oraz u organizatora konkursu - KGW w Charzynie (sala wiejska).

Prace przyjmowane będą do dnia 15 maja 2011 r.

 
Drukuj

Turniej piłki nożnej

 

Dnia 5 maja 2011 r. w Budzistowie odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. W turnieju tym startowała drużyna uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siemyślu, która zajęła IV miejsce.

 

Więcej…
 
Drukuj
Nabór wniosków

 

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy na: "Małe projekty", "Odnowę i rozwój wsi", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie". Dokumentacja (wnioski, instrukcje) znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie"- www.silawgrupie.org.pl .

Więcej…
 
Drukuj

Konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego

 

Wójt Gminy Siemyśl ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2011 roku.

Więcej…
 
Drukuj
Wielkanoc z Tradycją 2011

 

Dnia 16 kwietnia 2011 r. w sali wiejskiej w Charzynie odbyło się VIII spotkanie pn. „Wielkanoc z Tradycją", którego organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie. Spotkanie to miało na celu promowanie kultury, tradycji i twórczości ludowej. Na kiermaszu można było kupić: karty świąteczne, pisanki, palmy, ozdoby świąteczne, metaloplastykę, wyroby z miodu i wosku. Część artystyczną przygotował zespół śpiewaczy działający przy Klubie Seniora „Złota Jesień" w Siemyślu oraz gościnnie Zespół "Podlotki" z Gościna.

Więcej…
 
Drukuj

dz2011

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia161162163164165166167168169170następnaostatnia »

Strona 163 z 177