Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

NABÓR NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE


    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu.
    Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu (www.bipops.siemysl.pl) oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl).
    Termin składania dokumentów aplikacyjnych - 23 października 2017 r. do godziny 14.00.
 

 
Drukuj

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

    

   Urząd Gminy Siemyśl informuje, że w październiku 2017 r. na terenie Gminy Siemyśl zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz zużytych opon z samochodów osobowych.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE POMOCY ROLNIKOM PRZEKAZUJĄCYM GOSPODARSTWO INNEMU ROLNIKOWI


   Od 25 września do 24 października 2017 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 6.5 "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi".

Więcej…
 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (09.10.2017)


Przewodniczący Rady Gminy zwołał sesję Rady Gminy, która odbędzie się dnia 9 października 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).
 

Więcej…
 
Drukuj

DRUGI TERMIN DLA ROLNIKÓW DO SKŁADANIA W ARIMR WNIOSKÓW O POMOC ZA PONIESIONE STRATY W WYNIKU KLĘSK ŻYWIOŁOWYCH


   W terminie 5 - 18 października 2017 r. rolnicy, którzy ponieśli straty spowodowane klęskami żywiołowymi, mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na odtworzenie zniszczonych składników gospodarstwa. Jest to wsparcie na operacje typu "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej", poddziałanie "Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof" finansowane z budżetu PROW 2014 - 2020.

Więcej…
 
Drukuj

KOMUNIKAT KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

 

   Na prośbę Krajowej Izby Kominiarzy publikujemy komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2017/2018.

 

KOMUNIKAT

 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 17 z 162