Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj
Informacja PPIS

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu, w związku z wystąpieniem na terenie Niemiec zachorowań wywołanych przez bakterie E.coli z grupy enterokrwotocznych (EHEC), na podstawie pisma Głównego Inspektora Sanitarnego poinformował, że Instytut im. Roberta Kocha ostrzega przed spożywaniem warzyw pochodzących z północnych Niemiec: pomidorów, ogórków i sałat. Niektórzy eksperci są zdania, że pakowane hermetycznie sałaty są prawdopodobnie źródłem, z którego pochodzą groźne bakterie EHEC. W dalszym ciągu są prowadzone bardzo intensywne badania.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu zaleca ponadto zachowanie wszelkich zasad higieny i bardzo staranne mycie wszystkich warzyw i owoców przed ich spożyciem.

 
Drukuj

pip

 
Drukuj
rol 

 
Drukuj
Wystawa prac I Gminnego Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej

Dnia 20 maja 2011 r. w sali wiejskiej w Charzynie odbył się wernisaż wystawy prac I Gminnego Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej.

 

Więcej…
 
Drukuj
Dotacje na inwestycje związane z ochroną środowiska

Uchwałą Nr VII/55/2011 Rady Powiatu w Kołobrzegu z dnia 6 maja 2011 r. uchwalono regulamin udzielania dotacji na inwestycje związane z demontażem pokryć dachowych zawierających elementy azbestowe z budynków położonych na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Uchwałą Nr VII/56/2011 Rady Powiatu w Kołobrzegu z dnia 6 maja 2011 r. uchwalono regulamin udzielania dotacji do zakupu i montażu kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Dokumenty dot. udzielania ww. dotacji (regulaminy i wnioski wraz z załącznikami) dostępne są w Urzędzie Gminy Siemyśl, w Wydziale Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu z siedzibą przy ul. Grafitów 4-6 oraz stanowią KARTY USŁUG – Ochrona Środowiska - dostępne do pobrania ze strony internetowej powiatu -  www.powiat.kolobrzeg.pl.

 
Drukuj
Informacja - stypendia szkolne

W związku z przyznaniem dodatkowej dotacji na stypendia szkolne na rok szkolny 2010/2011, prosi się osoby, które otrzymały ww. stypendium, o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Siemyśl celem złożenia stosownych dokumentów (pok. Nr 105, p.Teresa Urbańska tel. 94 358 80 13 wew.26) - w terminie do dnia 31 maja 2011 roku.

 
« pierwszapoprzednia141142143144145146147148149150następnaostatnia »

Strona 150 z 166