Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

PODPISZ I WYŚLIJ JPK_VAT Z PROFILEM ZAUFANYM


   Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

WIĘCEJ

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (28.02.2018)

 

Przewodniczący Rady Gminy Siemyśl zwołał sesję Rady Gminy. Sesja odbędzie się 28 lutego 2018 r. (środa) o godzinie 10.30 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).

Więcej…
 
Drukuj

ROKOWANIA NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI


      Wójt Gminy Siemyśl ogłosił III rokowania na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w miejscowości Charzyno.

WIĘCEJ

 
Drukuj

OGŁOSZENIE KONKURSU

   

   Wójt Gminy Siemyśl ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r.

WIĘCEJ - BIP
 

 
Drukuj

OD 2018 ROKU WNIOSEK O PRZYZNANIE PŁATNOŚCI TYLKO PRZEZ INTERNET

 

Od 2018 r. uległy zmianie podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności. Jest to związane z rozporządzeniem KE z 2014 r., które nakazuje krajom członkowskim wdrożenie tzw. geoprzestrzennego formularza wniosku. Wnioski składane będą w formie elektronicznej.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
 

    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - stanowisko pracy ds. kadr, rozliczeń pracowniczych i podatku VAT w Referacie Budżetu i Finansów Urzędu Gminy Siemyśl.
    Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl).
    Termin składania dokumentów aplikacyjnych - 23 lutego 2018 r. do godziny 14.00.

 

 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 15 z 168