Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj
Nabór wniosków

 

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy na: "Małe projekty", "Odnowę i rozwój wsi", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie". Dokumentacja (wnioski, instrukcje) znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie"- www.silawgrupie.org.pl .

Więcej…
 
Drukuj

Konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego

 

Wójt Gminy Siemyśl ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2011 roku.

Więcej…
 
Drukuj
Wielkanoc z Tradycją 2011

 

Dnia 16 kwietnia 2011 r. w sali wiejskiej w Charzynie odbyło się VIII spotkanie pn. „Wielkanoc z Tradycją", którego organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie. Spotkanie to miało na celu promowanie kultury, tradycji i twórczości ludowej. Na kiermaszu można było kupić: karty świąteczne, pisanki, palmy, ozdoby świąteczne, metaloplastykę, wyroby z miodu i wosku. Część artystyczną przygotował zespół śpiewaczy działający przy Klubie Seniora „Złota Jesień" w Siemyślu oraz gościnnie Zespół "Podlotki" z Gościna.

Więcej…
 
Drukuj

dz2011

Więcej…
 
Drukuj

Zawody strażackie

 

Dnia 2 maja 2011 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 na boisku sportowym w Siemyślu odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 
Drukuj

Informacja


Informuje się, że dnia 2 maja 2011 r. (poniedziałek) Urząd Gminy Siemyśl oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
« pierwszapoprzednia131132133134135136137138139140następnaostatnia »

Strona 134 z 148