Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj


POMOC DLA ROLNIKÓW, KTÓRZY PONIEŚLI STRATY SPOWODOWANE KLĘSKAMI ŻYWIOŁOWYMI

 

   Rolnicy, którzy ponieśli straty w swoich gospodarstwach spowodowane klęskami żywiołowymi, będą mogli ubiegać się w ARiMR o pomoc na odtworzenie zniszczonych składników gospodarstwa. Agencja uruchamia bowiem wsparcie na operacje typu "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Wnioski o taką pomoc będzie można składać od 27 grudnia 2016 r. do 25 stycznia 2017 r. w oddziałach regionalnych ARiMR. Można wysłać je także rejestrowaną przesyłką pocztową do właściwego oddziału regionalnego, bądź złożyć za pośrednictwem biura powiatowego ARiMR.

Więcej…
 
Drukuj

ZESPÓŁ DS. LIKWIDACJI BARIER ARCHITEKTONICZNYCH

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Siemyśl
   1 grudnia 2016 r. Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski powołał Zespół ds. likwidacji barier architektonicznych. Zadaniem tego Zespołu będzie zdiagnozowanie dróg i obiektów publicznych na terenie powiatu kołobrzeskiego.
   Działa również adres e-mailowy, pod który można wysyłać swoje uwagi dot. utrudnień architektonicznych dla osób niepełnosprawnych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 
Drukuj

 
Drukuj

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 
Drukuj

BUDOWA PSZOK NA TERENIE ZMIGDP


   Miło nam poinformować, że wniosek złożony przez Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty o dofinansowanie projektu „Budowa Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie ZMiGDP” uzyskał zgodę na realizację w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Więcej…
 
Drukuj

OGŁOSZENIE DOT. ZATRUDNIENIA


    Urząd Gminy Siemyśl zatrudni osobę na stanowisko bibliotekarza – Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Siemyślu.
    Kandydat na stanowisko bibliotekarza powinien posiadać co najmniej wykształcenie średnie.
    Gminna Biblioteka Publiczna w Siemyślu jest komórką organizacyjną Urzędu Gminy Siemyśl.
    List motywacyjny oraz cv należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Siemyśl (budynek Urzędu Gminy pok. 112) – w terminie do dnia 13 grudnia 2016 r. do godziny 15.00.

Informacji dot. zatrudnienia udzielają:
- Sekretarz Gminy – tel. 94 35 88 013,
- Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – tel. 94 35 85 311.
 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 139