Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

OGŁOSZENIE KONKURSU

   

   Wójt Gminy Siemyśl ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r.

WIĘCEJ - BIP
 

 
Drukuj

OD 2018 ROKU WNIOSEK O PRZYZNANIE PŁATNOŚCI TYLKO PRZEZ INTERNET

 

Od 2018 r. uległy zmianie podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności. Jest to związane z rozporządzeniem KE z 2014 r., które nakazuje krajom członkowskim wdrożenie tzw. geoprzestrzennego formularza wniosku. Wnioski składane będą w formie elektronicznej.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
 

    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - stanowisko pracy ds. kadr, rozliczeń pracowniczych i podatku VAT w Referacie Budżetu i Finansów Urzędu Gminy Siemyśl.
    Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl).
    Termin składania dokumentów aplikacyjnych - 23 lutego 2018 r. do godziny 14.00.

 

 
Drukuj

 
Drukuj

INFORMACJA DOT. ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH


    Przypomina się, że właściciele nieruchomości obowiązani są udostępniać pojemniki i worki przeznaczone do zbierania odpadów komunalnych, na czas odbierania tych odpadów - tj. powinny być one wystawiane w widocznym miejscu przed posesją (chodnik, pobocze),  najpóźniej do godziny 6.00  w dniu  odbioru odpadów komunalnych.
 

 
Drukuj

PRZETARGI NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI


   Wójt Gminy Siemyśl ogłosił przetargi na zbycie nieruchomości:
• III przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Świecie Kołobrzeskie - WIĘCEJ
• III przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w miejscowości Nieżyn - WIĘCEJ

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 162