Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

ZAPROSZENIE

Zaproszenie do wyznaczenia kandydatów na członków Komisji Konkursowej

<Czytaj dalej>

 

 
Drukuj

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Siemyśl ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2019 r.


<Czytaj więcej>

 
Drukuj

 

 

Więcej…
 
Drukuj

OŚWIADCZENIA ZAMIAST WNIOSKÓW O DOPŁATY RÓWNIEŻ W TYM ROKU


W tym roku po raz drugi polscy rolnicy będą składali wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW 2014-2020 obowiązkowo przez internet – za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Właścicielom małych gospodarstw pozostawiono, tak jak było to w 2018 r., możliwość złożenia oświadczenia. Agencja będzie je przyjmowała od 15 lutego do 14 marca 2019 r.

Więcej…
 
Drukuj

INFORMACJA O WDRAŻANIU E-DOWODU


Szanowni Państwo,
w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną planowane są czasowe przerwy techniczne, w tym przerwa w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Zaplanowane na 4 marca 2019 r. wdrożenie dowodów z warstwą elektroniczną to zmiana wymagająca technicznych prac serwisowych.

   W środę 27 lutego 2019 r. czasowo zostanie wyłączona możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta zostanie włączona ponownie 4 marca 2019 r.

   W piątek 1 marca 2019 r. od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu gminy, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Wnioski o dowód można będzie składać maksymalnie do godz. 11.30.

 

 
Drukuj

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 180