Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

 
Drukuj

WYSTAWA FOTOGRAFII


    W ramach projektu „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie Dorzecza Parsęty poprzez edukację dzieci i młodzieży” została zorganizowana wystawa fotografii laureatów konkursu „BIORÓŻNORODNOŚĆ WOKÓŁ NAS”.
    Wystawa trafiła do Gminnej Biblioteki Publicznej w Siemyślu. Nagrodzone prace uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego można podziwiać od 14 listopada 2016  r. do 29 listopada 2016 r. w holu Domu Kultury w Siemyślu , ul. Szkolna 21. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy.
    Organizatorem Konkursu był Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w ramach projektu dofinansowanego ze środków z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
 

 
Drukuj

 

 
Drukuj

PRZETARGI NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI


    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił następujące przetargi na zbycie nieruchomości:

1) I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w miejscowości Charzyno;
WIĘCEJ

2) I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w miejscowości Charzyno;
WIĘCEJ

3) I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Siemyśl.
WIĘCEJ

 

 
Drukuj

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (29.11.2016)


Przewodniczący Rady Gminy zwołał sesję Rady Gminy Siemyśl. Sesja odbędzie się dnia 29 listopada 2016 r. (wtorek) o godzinie 11.00 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 138