Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

PUNKT INFORMACYJNY ARIMR INFORMUJE...

 

●  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła specjalny formularz umożliwiający beneficjentom zadanie pytania na temat programów wsparcia oferowanych przez ARiMR. Zaletą formularza jest jego przejrzysta konstrukcja. Zadawane pytania trafią bezpośrednio do ekspertów ARiMR. To zdecydowanie skróci czas oczekiwania na odpowiedź.
To już kolejne udogodnienie, dzięki któremu rolnicy i inni beneficjenci mogą uzyskiwać w ARiMR informacje. Dostępne są one na portalu www.arimr.gov.pl, w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR i poprzez bezpłatną infolinię 800 30 00 84.

Więcej…
 
Drukuj

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (14.02.2017)

 

Przewodniczący Rady Gminy Siemyśl zwołał sesję Rady Gminy. Sesja odbędzie się dnia 14 lutego 2017 r. (wtorek) o godzinie 11.00 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).

Więcej…
 
Drukuj

ZAPROSZENIE


   Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby w wieku 60+ na:
1. Spotkanie z dietetykiem żywienia na temat tradycji i historii kuchni bałkańskiej.
Termin spotkania: 9 lutego 2017 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w Domu Kultury w Siemyślu, ul. Szkolna 21.
2. Warsztaty kulinarne pn. „Smaki świata”, pokaz i degustacja potraw kuchni bałkańskiej.
Termin warsztatów: 2 marca 2017 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w Domu Kultury w Siemyślu, ul. Szkolna 21.
 

 
Drukuj

INFORMACJA OPS

   Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu informuje, że:
1) prowadzone jest poradnictwo psychologiczne i rodzinne dla osób i rodzin, które mają trudności lub wykazują potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych. Poradnictwo odbywa się  w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca w godzinach od 16:00 do 18:00 w budynku Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21, II piętro). Telefon do kontaktu: 530263731;
2) Punkt Konsultacyjny czynny jest w każdą środę. Zakres pomocy/konsultacji: wspieranie, motywowanie w zakresie poprawy sytuacji życiowej.
 

 
Drukuj

LIMITY ŚRODKÓW NA UDZIELANIE KREDYTÓW KLĘSKOWYCH


   W dniu 1 lutego 2017 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja udostępni współpracującym bankom na I kwartał 2017 r. limit akcji kredytowej w wysokości 250 mln zł i środki w kwocie 2,07 mln zł na dopłaty do oprocentowania kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych.
   O kredyt z linii K01 i K02, DK01, DK02 rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych w nich Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BGŻ BNP Paribas S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, PEKAO S.A., BZ WBK S.A. oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Banku Ochrony Środowiska S.A.
   Szczegółowe warunki i zasady udzielania kredytu są dostępne na stronie :
http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/od-1-lutego-arimr-udostepni-wspolpracujacym-bankom-srodki-na-udzielania-kredytow-kleskowych-w.html

Punkt Informacyjny Kołobrzeskiego
Biura Powiatowego ARiMR w Siemyślu

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 140