Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

 
Drukuj

WNIOSKI O POMOC NA INWESTYCJE 


     Od 29 marca do 27 maja 2019 r. rolnicy mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" związane z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B) czy produkcją bydła mięsnego (obszar C).

Więcej…
 
Drukuj

 
Drukuj

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W SIEMYŚLU
 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie wraz z Urzędem Gminy Siemyśl zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Najbliższy Mobilny Punkt Informacyjny odbędzie się:

  • 17 kwietnia 2019 r. w godzinach od 12:00 do 14:30 – Urząd Gminy Siemyśl,
     ul. Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl

WIĘCEJ

 
Drukuj

SYRENY ALARMOWE - 10.04.2019
 

      Wójt Gminy Siemyśl informuje, że na  prośbę Wojewody Zachodniopomorskiego  10 kwietnia 2019 r. (środa) zostanie przeprowadzony trening uruchamiania i pracy syren alarmowych zainstalowanych na terenie Gminy Siemyśl.  Syreny  zostaną  włączone  o godz. 8:41 na czas 1 minuty.
     Celem treningu jest sprawdzenie funkcjonowania systemu wykrywania, alarmowania i ostrzegania ludności o zagrożeniach na terenie województwa.

 

 
Drukuj

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
 

    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Siemyśl - stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej w Referacie Budżetu i Finansów. Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl).
    Termin składania dokumentów aplikacyjnych -  8 kwietnia 2019 r. do godziny 16.00.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 182