Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj
 

Życzenia świąteczne

 
Drukuj

ZAKAZ UŻYWANIA WYROBÓW PIROTECHNICZNYCH

 

   Celem zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa publicznego oraz ochrony życia i zdrowia Wojewoda Zachodniopomorski wprowadza zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (29.12.2016)

 

   Przewodniczący Rady Gminy Siemyśl zwołał sesję Rady Gminy. Sesja odbędzie się dnia 29 grudnia 2016 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Zespole Szkół w Siemyślu (ul. Szkolna 10).

Więcej…
 
Drukuj

INFORMACJA DOT. GODZIN PRACY URZĘDU


    Informuje się, że 23 grudnia 2016 r. (piątek) oraz 30 grudnia 2016 r. (piątek) Urząd Gminy Siemyśl oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu będą czynne do godz. 12.00.
    Za utrudnienia przepraszamy.
 

 
Drukuj

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

   Informuje się, że odbiór odpadów komunalnych w miejscowościach: Izdebno, Siemyśl, Trzynik, Unieradz zaplanowany na dzień 26 grudnia 2016 r. (poniedziałek) odbędzie się dnia 24 grudnia 2016 r. (sobota).
 

 
Drukuj


POMOC DLA ROLNIKÓW, KTÓRZY PONIEŚLI STRATY SPOWODOWANE KLĘSKAMI ŻYWIOŁOWYMI

 

   Rolnicy, którzy ponieśli straty w swoich gospodarstwach spowodowane klęskami żywiołowymi, będą mogli ubiegać się w ARiMR o pomoc na odtworzenie zniszczonych składników gospodarstwa. Agencja uruchamia bowiem wsparcie na operacje typu "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Wnioski o taką pomoc będzie można składać od 27 grudnia 2016 r. do 25 stycznia 2017 r. w oddziałach regionalnych ARiMR. Można wysłać je także rejestrowaną przesyłką pocztową do właściwego oddziału regionalnego, bądź złożyć za pośrednictwem biura powiatowego ARiMR.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 138