Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

OGŁOSZENIE KONKURSU

 

    Wójt Gminy Siemyśl ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2017 r.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

OGŁOSZENIE O NABORZE

 

   Wójt Gminy Siemyśl ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemyślu.

WIĘCEJ

 
Drukuj

XXIV SESJA RADY GMINY


     14 lutego 2017 r. odbyła się sesja Rady Gminy Siemyśl. Na sesji tej podjęto następujące uchwały:
- w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Siemyśl,
- w sprawie zmian w budżecie Gminy Siemyśl na 2017 r.,
- zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Siemyśl na 2017 r.,
- w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.

 

 
Drukuj

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE


   Uprzejmie informujemy, że Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje spotkanie informacyjne na temat projektu pt. „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – przedsiębiorstwa społeczne w regionie koszalińskim” Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Działanie 7.4 RPO WZP 2014-2020.

Więcej…
 
Drukuj

OGŁOSZENIE PREZESA ARIMR

 

     Ogłoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu  „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”  w ramach poddziałania  „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020  w terminie   od dnia 13 marca 2017 r.  do dnia 11 kwietnia 2017 r.

Warunki i tryb przyznawania pomocy, w tym szczegółowe informacje o prawach i obowiązkach beneficjentów, określa rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia z dnia 25 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty oraz zwrotu pomocy finansowej na operacje typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, którego treść dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) www.arimr.gov.pl.

Więcej…
 
Drukuj

PUNKT INFORMACYJNY ARIMR INFORMUJE...

 

●  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła specjalny formularz umożliwiający beneficjentom zadanie pytania na temat programów wsparcia oferowanych przez ARiMR. Zaletą formularza jest jego przejrzysta konstrukcja. Zadawane pytania trafią bezpośrednio do ekspertów ARiMR. To zdecydowanie skróci czas oczekiwania na odpowiedź.
To już kolejne udogodnienie, dzięki któremu rolnicy i inni beneficjenci mogą uzyskiwać w ARiMR informacje. Dostępne są one na portalu www.arimr.gov.pl, w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR i poprzez bezpłatną infolinię 800 30 00 84.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia »

Strona 25 z 158