Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

 

    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Siemyśl - stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej w Referacie Budżetu i Finansów. Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl).
    Termin składania dokumentów aplikacyjnych - 14 sierpnia 2017 r. do godziny 12.00.

 

 
Drukuj

1 SIERPNIA ZAWYJĄ SYRENY


   Zgodnie z poleceniem Wojewody Zachodniopomorskiego, na podstawie § 10 ust. 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. poz. 96), w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godzinie 17.00 uruchomione zostaną syreny alarmowe na terenie gminy. Syreny zostaną uruchomione na czas jednej minuty. Celem treningu jest sprawdzenie sprawności syren alarmowych oraz jednoczesne upamiętnienie 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

 
Drukuj

OD 5 LIPCA BR. MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O POMOC NA PRZETWÓRSTWO PRODUKTÓW ROLNYCH


   Od 5 lipca do 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziale Regionalnym ARiMR w Szczecinie wnioski o przyznanie pomocy na "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Tym razem o pomoc finansową będą mogli ubiegać się rolnicy, małżonkowie rolników lub ich domownicy, którzy objęci są ubezpieczeniem społecznym rolników w pełnym zakresie.

Więcej…
 
Drukuj

 XXVIII SESJA RADY GMINY

 

   20 czerwca 2017 r. odbyła się sesja Rady Gminy Siemyśl. Na sesji tej Rada Gminy podjęła następujące uchwały:
- w sprawie zmian w budżecie Gminy Siemyśl na 2017 r.,
- zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Siemyśl na 2017 r.,
- w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowej na rzecz użytkownika wieczystego,
- w sprawie przedłużenia zasięgu istniejącej nazwy ulicy w miejscowości Siemyśl,
- w sprawie nadania nazwy ulicy.

   Zbiór uchwał Rady Gminy Siemyśl dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (http://bip.siemysl.pl).
 

 
Drukuj

LIST PREZESA KRUS

 

    Na prośbę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie publikujemy list Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci, w którym przypomina o przestrzeganiu zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, zapewnieniu dzieciom opieki podczas wakacji i nie angażowaniu do prac zawartych w wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie można powierzać dzieciom poniżej 16 lat.


WIĘCEJ

 

 
Drukuj

KONKURS "MOJE AKTYWNE WAKACJE 2017"


   Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu uprzejmie informuje, że ogłasza Konkurs Fotograficzny "Moje aktywne wakacje 2017" - III edycja.
   Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z powiatu kołobrzeskiego. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapoznanie się regulaminem konkursowym.


REGULAMIN KONKURSU

 
« pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia »

Strona 21 z 162